wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Witamy na platformie hurtowej Renmar

Na platformie prowadzimy jedynie sprzedaż hurtową - dla podmiotów posiadających numer NIP
Minimalne zamówienie 290zł netto!
Darmowa dostawa od 700zł netto*

*z wyjątkami więcej w Regulaminie

Zasady wysyłki

Dostawa.
 
Zamówiony Towar Sprzedający dostarcza własnym transportem do Klientów na terenie Krakowa, Wieliczki Krzeszowic, Skawiny, Olkusza, Miechowa, Proszowic, Niepołomic chyba że Klient zdecyduje się na inny sposób realizacji dostawy.
Wysyłka Towaru w pozostałe rejony Polski odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich (chyba że umowa między Sprzedającym a Kupującym stanowi inaczej)
Klient może również osobiście odebrać zamówiony towar z magazynu Sprzedającego.
 
Opłaty za dostawy:
 
-odbiór osobisty: 0,00 zł brutto
-dostawa na terenie Krakowa Wieliczki Krzeszowic, Skawiny, Olkusza, Miechowa, Proszowic, Niepołomic dla zamówień powyżej 400 zł netto: 0,00 zł brutto
-dostawa na terenie Krakowa Wieliczki Krzeszowic, Skawiny, Olkusza, Miechowa, Proszowic, Niepołomic dla zamówień poniżej 400 zł netto: 15 zł brutto
-przesyłka kurierska spełniające wymagania Przesyłek Typowych, za przedpłatą: 27 zł brutto
-przesyłka kurierska spełniające wymagania Przesyłek Typowych, na terenie RP: 30 zł brutto
-przesyłka kurierska spełniające wymagania Przesyłek Typowych, za płatność przy odbiorze: 32 zł brutto
-Sprzedający nie realizuje wysyłek papieru kserograficznego na warunkach ogólnych. Z powodu większego ciężaru tego towaru do standardowych kosztów wysyłki doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 8.00 zł netto za każde opakowanie (5 ryz). Opłata nie dotyczy dostawy transportem Sprzedającego lub odbioru własnego.
Koszty dostawy przesyłek nietypowych ustalane są zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Sprzedający informuje Klienta o kosztach związanych z realizacją takich przesyłek w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia do realizacji. Jeżeli koszt dostawy przesyłki nietypowej okaże się zbyt wysoki w stosunku do oczekiwań Klienta może on anulować złożone zamówienie.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu